HABERLER ::
Yeni web sitemiz hizmetinize girmiştir.

 Hizmet verdiğimiz alanlardaki faaliyetlerimizi sitetmizden inceleyebilir, yaptığımız çalışmalar hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Gerekli iletişim bilgilerimize ve firmamızla ilgili diğer bilgilere sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz. Bizlerle canlı destek, mail ve form sistemi üzerinden dilediğiniz an iletişime geçebilir, sormak istediklerinizi iletebilirsiniz.

GSM & SAĞLIK
İNSAN KAYNAKLARI
İNSAN KAYNAKLARI İÇİN TIKLAYINIZ

İnsan Kaynaklarına girmek için     tıklayınız.

 
ONLINE CANLI DESTEK
ONLINE CANLI DESTEK SİSTEMİ İÇİN TIKLAYINIZ
GSM ve SAĞLIK ::
  GSM Ve Sağlık
  EM Alanlarının Canlılara Olan Etkisi
  Uluslar Arası Standartlar

GSM VE SAĞLIK

Günümüzde her alanda hızlı bir teknolojik gelişme yaşanmakta ve bu gelişim sonucunda üretilen ileri teknoloji ürünler insanlığın hizmetine sunulmaktadır.
Gelişen teknolojiyle birlikte günlük yaşantımız her geçen gün biraz daha Elektromanyetik (EM) Alanlara bağımlı hale gelmektedir. Evlerimizde kullandığımız tüm elektrikli cihazlardan (TV ve Bilgisayar Monitörü, Saç Kurutma Makinesi, Elektrikli Tıraş Makinesi, Mikrodalga Fırın, Ütü, vs.) cep telefonlarına kadar her şey EM alanlardan kaynaklı radyasyon yaratmaktadır.

Söz konusu radyasyonun insan sağlığını etkileyip etkilemediği bilim çevrelerinde hala tartışma konusu olmakta ve bu konu üzerindeki bilimsel araştırmalar dünyada ve Türkiye'de devam etmektedir.

 Copyright © 2011 4K ENERJİ. Tüm hakları saklıdır.   Çukurova Web Tasarım Hizmetleri